صفحه اخبار

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ، ایمنی و امنیتی ( IPAS )

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی – ایمنی و امنیتی (IPAS )

نمایشگاه پلیس یا ایپاس( IPAS ) ، یک نمایشگاه بین المللی است که تا کنون ۹ دوره از آن در محل مصلی امام خمینی ، توسط یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران برگزار شده‌ است.

شرکت ایمن تیام سپاهان مفتخر حضور در این نمایشگاه می باشد ..

نمایشگاه پلیس یا ایپاس (به انگلیسی : IPAS) ، یک نمایشگاه بین المللی است که تا کنون ۹ دوره از آن در خلال تابستان در محل مصلی امام خمینی ، توسط یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران برگزار شده‌ است.

 

لوح نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی – ایمنی و امنیتی (IPAS )

مهمترین نمایشگاه پلیس هر ساله در استان تهران برگزار می‌گردد. هماهنگ کننده و برگزار کنندهٔ این نمایشگاهها شرکت ناجی پاس، وابسته به بنیاد تعاون نیروی انتظامی ایران است. این شرکت در سال ۱۳۸۷ به عنوان برترین برگزار کننده نمایشگاه بین‌المللی از سوی نمایشگاه تهران انتخاب گردید.

نمایشگاه ایپاس ipas ایمن تیام سپاهان 2

محصولات عرضه شده در نمایشگاه IPAS دارای محصولاتی نظیر: جنگ افزارهای سبک و سنگین، تجهیزات کنترل ترافیک، تجهیزات امنیتی، تجهیزات حفاظت فیزیکی، وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی ، ردیاب و…

نمایشگاه ایپاس ipas ایمن تیام سپاهان

بیشترین بازدید از سوی مدیران حراست نهادهای مهم دولتی و وابسته به دولت صورت می‌پذیرد و هر ساله شخص فرمانده کل نیروی انتظامی ایران به همراه هیئتی از سران نیروی انتظامی ایران و کشورهای همسایه ایران، این نمایشگاه را افتتاح می‌نمایند.

0/00 0
 • نویسنده : مدیر سیستم
  • امتیاز :
  • 0
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1397/04/26
 • تعداد مشاهده : 268 بار
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایمن تیام سپاهان است.
طراحی سایت پافکو