فوم آتش نشانی

اطفاء حریق توسط  فوم آتش نشانی  اولین پیشرفت حاصله در مورد آتشهای حیران کننده مایعات  بود. بکار گیری آب در اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال بدلیل داشتن دانسیته بزرگترآب نسبت به سایر مایعات قابل اشتعال بی تاثیر می باشد.

ادامه مطلب

fm200

در سیستم اطفا حریق fm200 گاز هالوژن 1301 یکی از قدیمی ترین و موثر ترین گازهای اطفاء حریق بوده و در مکانهای حساس مانند صنایع مخابراتی و الکترونیکی کاربرد دارد.

ادامه مطلب

درجه کپسول آتش نشانی

در کپسول های آتش نشانی درجه کپسول آتش نشانی یا فشار سنج کپسول آتش نشانی یکی از قطعات بسیار مهم و کارامدی است که استفاده از آن باعث می شود شما از سالم بودن و کارایی کپسول آتش نشانی خود اطلاع پیدا کنید .

ادامه مطلب

آرگونایت

جایگزین طبیعی برای سیستم هالون  1301  ، شرکت  Ginge-Kerr سیستم آرگونایت را بعنوان یک سیستم بی ضرر برای محیط زیست وجایگزین سیستم های هالون ارائه کرده است .

ادامه مطلب

کپسول آتش نشانی co2

کپسول آتش نشانی گاز co2  یکی از پر استفاده ترین و موثر ترین وسایل اطفاء حریق دستی می باشد .

ادامه مطلب

کپسول آتش نشانی مناسب برای حریق الکتریکی

کپسول آتش نشانی مناسب برای حریق الکتریکی کدام است؟

ادامه مطلب

بررسی سالم بودن کپسول آتش نشانی

 آیا کپسول آتش نشانی قدیمی من هنوز به خوبی کار می کند؟

ادامه مطلب

کپسول آتش نشانی

امروزه دستگاه های مختلفی در انواع و سایز های مختلف جهت مبارزه با آتش سوزی های مختلف طراحی و ساخته شده است که در این امر تلاش بسیاری شده است تا حجم و وزن کمتری نسبت به گذشته داشته باشند و به راحتی بتوان آن را حمل کرد .

ادامه مطلب

نصب کپسول آتش نشانی

محل نصب کپسول آتش نشانی ، یکی از نکات بسیار مهمی است که باید به آن توجه بسیار زیادی داشت تا درمواقع اضطراری بتوانیم به راحتی از کپسول آتش نشانی استفاده کنیم .

ادامه مطلب

کاربرد کپسول آتش نشانی

کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی  دارند که بسته به نوع آتش از کپسول مناسب برای اطفاء حریق استفاده می شود. در این مقاله نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی را آموزش می دهیم.

ادامه مطلب

1 2 3 4
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایمن تیام سپاهان است.
طراحی سایت پافکو