Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/tiacom/domains/tiamsepahan.com/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/woocommerce/shipping/class-wc-shipping.php on line 174
skip to Main Content
5/5 - (27 امتیاز)

همانطور که میدانید کپسول های آتش نشانی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که به طور کلی اجزای کپسول آتش نشانی شامل موارد ذیل می باشد :

 

اجزای کپسول آتش نشانی :

 

1-ضامن

اجزای کپسول آتش نشانی

2-لوله لاستیکی

اجزای کپسول آتش نشانی

 

 

3-اهرم

 

4-دستگیره

 

اجزای کپسول آتش نشانی

5-لایه پلاستیکی

 

 

6- لوله خروج

7-سر لوله کف ساز

اجزای کپسول آتش نشانی

 

هر کپسول آتش نشانی دارای یک بدنه به صورت استوانه ای می باشد که جنس آن از نوع فولاد بوده که با آب یا یک نوع ماده مهار کننده آتش مانند دی اکسید کربن پر شده‌اند.

همچنین در کپسول های آتش نشانی با فشار اهرمی که در بالای کپسول قرار داده شده است میتوانید موادی که در کپسول وجود دارد را به سمت آتش با فشار بسیار بالایی برسانید و آتش را خاموش کنید.

 

همانطور که گفته شد کپسول های آتش نشانی شامل یک مخزن است که توسط یک لوله به قسمت بالایی کپسول متصل شده است که یک شیر فنری شکل راه ارتباطی لوله و دهانه خروجی کپسول آتش نشانیتعبیه شده که باعث بسته شدن آن میشود.

در بالای مخزن مواد مهار کننده آتش ، سیلندر کوچکی نیز وجود دارد که با گاز دی اکسید کربن فشرده شده پر شده ‌که برای جلوگیری از انتشار گاز کربن دی اکسید آن یک شیر به کار رفته است.

اما به ضامن و اهرم کپسول های آتش نشانی میرسیم که در تمام خاموش کننده های آتش نشانی استفاده شده است و در هنگام نیاز به یک کپسول باید با کشیدن ضامن و فشار دادن اهرم که در آن قرار داده شده از آن استفاده کنید.

که با فشار دادن اهرم کپسول مسیر خروجی کپسول باز شده و گاز فشرده ای که در آن قرار دارد آزاد میشود که با شدت بسیار زیادی از مخزن خارج میشود.

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نکته : همچنین لازم به ذکر است که برای دسترسی آسان و سریع در زمان نیاز به کپسول بهتر است آن را در جای مشخص و مناسبی قرار داده و نصب کنید  و همیشه از شارژ کپسول آتش نشانی نیز اطمینان حاصل کنید تا در زمان استفاده از آن به مشکل بر نخورید.

در شرکت ایمن تیام سپاهان خدمات شارژ کپسول آتش نشانی با مرغوب ترین مواد و استاندارهای روز دنیا ارائه می گردد .

 

Summary
خدمات آتش نشانی
Service Type
خدمات آتش نشانی
Provider Name
ایمن تیام سپاهان, Telephone No.40337400
Description
همانطور که میدانید کپسول های آتش نشانی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که به طور کلی اجزای کپسول آتش نشانی شامل موارد ذیل می باشد :
This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
با ما تماس بگیرید