Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/tiacom/domains/tiamsepahan.com/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/woocommerce/shipping/class-wc-shipping.php on line 174
skip to Main Content

بازرسی منظم و تست هیدرواستاتیک مخزن CNG یک نیاز حیاتی برای سیستم های سوخت و مخازن CNG میباشد. تصادف و یا ضربه به مخازن CNG میتواند یکپارچگی مخازن را تهدید کند.

مخزن CNG خودرو یکی از اجزای اصلی سیستم سوخت‌ رسانی گازی است که سوخت گاز در آن ذخیره می‌گردد .

معمولاً به‌ منظور افزایش قابلیت ذخیره ‌سازی بیشتر ، سوخت گاز به‌صورت فشرده نگهداری می‌شود. در این مخازن   ، این فشار تا بیش از ۲۰۰ بار ( واحد فشار ) نیز افزایش می‌یابد.

تعداد مخازن استفاده‌شده در خودروها، حجم و طراحی ابعاد آن‌ها به عواملی مانند نوع خودرو ، توان موتور و فضای در نظر گرفته ‌شده برای مخازن بستگی دارد .

مخازن CNG معمولاً به شکل کپسول‌های استوانه‌ای یا عدسی‌های کروی طراحی می‌شوند.

قرارگرفتن در معرض مواد شیمیایی خاص میتواند سبب ایجاد خوردگی و ترک خوردن شود. از آنجایی که به این مخازن حدود 300 بار فشار وارد می آورند، چیزی که به نظر می رسد این است که آسیب ناچیز می تواند باعث ایجاد خطر انفجار شود.

 

تست هیدرواستاتیک مخزن CNG

از این رو خط تست هیدرواستاتیک مخازن CNG و بازدید دوره ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

واحد آزمایشگاه ایمن تیام سپاهان ، پس از تمدید گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار به شماره T/3558 از اداره استاندارد استان تهران، و راه اندازی دوربین متصل به سامانه سیمفا ( سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران) و برخط سازی دستگاه تست هیدرواستاتیک با این مرکز، هم اکنون تست هیدرواستاتیک مخازن CNG خودرویی را آغاز کرده و آماده ارائه خدمات آزمون این مخازن در حجم های مختلف و کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت میباشد .

Summary
خدمات آتش نشانی
Service Type
خدمات آتش نشانی
Provider Name
ایمن تیام سپاهان, Telephone No.40337400
Description
بازرسی منظم و تست هیدرواستاتیک مخزن CNG یک نیاز حیاتی برای سیستم های سوخت و مخازن CNG میباشد. تصادف و یا ضربه به مخازن CNG میتواند یکپارچگی مخازن را تهدید کند.
This Post Has 16 Comments
 1. سلام. ممنون از اطلاعات خوبی که در مورد تست هیدرواستاتیک گذاشتین. خیلی بهش اهمیت نمیدادم پس اهمیتش بسیار بالاست. بی توجهی بهش خطر جانی داره اصلا

 2. واقعا از مجموعتون ممنونم با یه تماس تلفنی مشاوره عالی دادین و خیلی هم سریع خدماتتون رو دریافت کردم یه خرید بی زحمت و مناسب

  1. چنان چه موعد تست سیلندری رسیده باشد و تست هیدرواستاتیک نشود امکان انفجار سیلندر وجود دارد .

  1. بسته به حجم کاری شرکت و تعداد مخزن های پذیرش شده در آن روز دارد. به ده کارشناس نیاز دارد .

  1. نخیر . برای تست هیدوراستاتیک به تجهیزاتی مانند گجت نیاز است . باید حتما به مراکز مجاز تست مراجعه نمایید .

 3. اگر از خدمات تست هیدرو استاتیک تیام سپاهان استفاده کنیم شما در زمان سررسید تست مجدد کادری برای پیگیری و یادآوری دارین؟

 4. تست هیدرواستاتیک مخزن CNG خیلی دقیق انجام میدید، مخزن cngمن یک ترک کوچک داشت که به صورت دقیق تشخصی دادید👏

 5. سلام و خسته نباشید
  ممنونم از خدمات خوبی که برای تست هیدرواستاتیک مخزن CNG انجام میدید

 6. تست هیدرواستاتیک مخزن CNG یکی از خدماتتون که باعث شد من متوجه نشتی مخزنcng بشم و از یک فاجعه جلوگیری بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
با ما تماس بگیرید