skip to Main Content

شارژ کپسول آتش نشانی

 

خدمات آتش نشانی

 

کلیه خاموش کننده هایی که به شرکت ایمن تیام سپاهان وارد می شوند با مرغوب ترین نوع مواد ( پودر ، گاز co2 ، فوم  و …)  و  با استاندارد های لازم شارژ میگردد. لازم به ذکر است شرکت ایمن تیام سپاهان مجهز به دستگاه تخلیه پودر خاموش کننده میباشد، همچنین این شرکت  با داشتن مخرن گاز Co2 برای شارژ خاموش کننده های گاز CO2 دیگر محدودیتی در شارژ این نوع کپسول ندارد.

ادامه مطلب

 

خدمات آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول آتش نشانی

 

خدمات آتش نشانی

 

شرکت ایمن تیام سپاهان دارای بخش  آزمایشگاه تست هیدرواستاتیک کپسول آتش نشانی می باشد که در این بخش خدمات ذیل ارائه داده می شود:

آزمون و بازرسی دوره ای سیلندرهای بدون درز و جوشکاری شده بر اساس استانداردهای ملی ایران ۶۷۹۲ و ۱۸۷۵۳

شامل بازرسی چشمی داخلی و خارجی، آزمون های هیدرواستاتیک و انبساط حجمی ، بازرسی گلویی سیلندر، آزمون های تکمیلی توزین و ضخامت سنجی، بازرسی شیر و …با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات.

همچنین شرکت ایمن تیام سپاهان دارای گواهینامه ۱۷۰۲۵ از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و آزمایشگاه همکار استاندارد می باشد.

ادامه مطلب

 

تست هیدرواستاتیک سیلندرهای کامپوزیتی و آلومینیوم

 

خدمات آتش نشانی

 

شرکت ایمن تیام سپاهان دارای بخش  آزمایشگاه تست هیدرواستاتیک  انواع سیلندرها از جمله  تست هیدرواستاتیک سیلندرهای کامپوزیتی و آلومینیوم می باشد که در این مقاله سایر خدمات آزمایشگاه به شرح ذیل می شود :

آزمون و بازرسی دوره ای سیلندرهای کامپوزیتی گاز مطابق با استادارد INSO14953   ( گواهینامه ها )

آزمون و بازرسی دوره ای سیلندرهای گاز آلیاژ آلومینیومی بدون درز مطابق با استادارد ISIRI12864  ( گواهینامه ها )

تست هیدرواستاتیک (هیدروتست) فرآیندی است که تجهیزاتی از قبیل سیستم های لوله کشی، سیلندر گاز، بویلر ها ، و لوله های تحت فشار جهت دوام و نشتی مورد آزمایش قرار می گیرند.

ادامه مطلب

 

 

خدمات آتش نشانی

 

تست هیدرواستاتیک مخزن CNG

 

خدمات آتش نشانی

 

بازرسی منظم و تست هیدرواستاتیک مخزن CNG یک نیاز حیاتی برای سیستم های سوخت و مخازن CNG میباشد. تصادف و یا ضربه به مخازن CNG میتواند یکپارچگی مخازن را تهدید کند.

مخزن CNG خودرو یکی از اجزای اصلی سیستم سوخت‌ رسانی گازی است که سوخت گاز در آن ذخیره می‌گردد .

معمولاً به‌ منظور افزایش قابلیت ذخیره ‌سازی بیشتر ، سوخت گاز به‌صورت فشرده نگهداری می‌شود. در این مخازن   ، این فشار تا بیش از ۲۰۰ بار ( واحد فشار ) نیز افزایش می‌یابد.

تعداد مخازن استفاده‌شده در خودروها، حجم و طراحی ابعاد آن‌ها به عواملی مانند نوع خودرو ، توان موتور و فضای در نظر گرفته ‌شده برای مخازن بستگی دارد .

ادامه مطلب

 

تست خلوص پودرهای خاموش کننده

 

خدمات آتش نشانی

تعیین سلامت و بررسی میزان خلوص پودر های آتش نشانی و ترکیب شیمیایی این پودرهای خاموش کننده در ایران توسط استاندارد ISIRI3434  صورت میگیرد.

این استاندارد شامل یکسری آیتم ­ می ­باشد که در هر یک از آنها مشخصات و خصیصه های پودرهای آتش نشانی و سلامت یا خرابی پودر توسط تست­ های شیمیایی بررسی می­ شود .

ادامه مطلب

 

خدمات آتش نشانی

 

سیستم های اعلام و اطفاء حریق

 

سیستم های اعلام و اطفاء حریق

 

شرکت ایمن تیام سپاهان در راستای گسترش خدمات آتش نشانی اقدام به ارائه خدمات نوین در زمینه سیستم های اعلام و اطفاء حریق نموده، کادر فنی مجرب و همچنین مهندسین با سابقه و در کنار آن ها مدیریت پروژه قوی و همچنبن استفاده از کالاهای با کیفیت و مورد تایید سازمان های ذی صلاح اطمینان خاطر را برای مشتری تضمین میکند.

ادامه مطلب

 

برگزاری دوره های آموزشی سیلندرهای تحت فشارمنطبق با استاندارد ۱۷۰۲۵

 

خدمات آتش نشانی

 

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم ؛

طبق تائیدیه اداره استاندارد استان تهران ، شرکت ایمن تیام سپاهان ازاین پس درزمینه های کاری (INSO 6792 -INSO 18753 – ISIRI 9424-2 INSO 14953 -ISIRI 3434) می تواند جهت آموزش وصدورگواهینامه آموزشی برای کارآموزان فعالیت نماید .

ادامه مطلب

 

سایر خدمات آتش نشانی شرکت ایمن تیام سپاهان

 

کنترل و سرویس انواع خاموش کننده ها

خدمات آتش نشانی

شرکت ایمن تیام سپاهان با در اختیار داشتن انواع دستگاه های بروز نظیر دستگاه تست هیدرواستاتیک ، دستگاه شات پلاست، دستگاه رنگ الکترواستاتیک ، دستگاه رویت داخل خاموش کننده و ….. کنترل و سرویس انواع خاموش کننده ها را به نحو احسنت انجام میدهد .

 

آموزش

 

خدمات آتش نشانی

شرکت ایمن تیام سپاهان در راستای اهداف خود در زمینه خدمات آتش نشانی که همان رضایت مشتری میباشد اقدام به آموزش تئوری و عملی نحوه استفاده از انواع خاموش کننده ها آتش در محیط شبیه سازی شده میکند. همچنین آموزش سیستم های اعلام و اطفاء حریق توسط کارشناسان ارشد این حرفه برای مشتریان محترم به صورت رایگان انجام میگردد

 

بازدید از کارخانه

 

خدمات آتش نشانی

یکی دیگر از خدمات شرکت ایمن تیام سپاهان آمادگی میزبانی از مشتریانی که قصد بازدید از کارخانه را دارند میباشد. بدین منظور هر موقع که مشتریان محترم قصد بازدید از کارخانه را داشتند میتوانند با مراجعه به نشانی کارخانه و معرفی خود ،نحوه چگونگی مراحل شارژ و سرویس خاموش کننده ها را از نزدیک مشاهده نمایند

 

 

خدمات آتش نشانی

 

ناوگان حمل و نقل

خدمات آتش نشانی

یکی از بزرگترین ناوگان حمل و نقل در زمینه شارژ خاموش کننده های آتش با حدود 20 خودرو باری متعلق به این شرکت است، بدین صورت که هر خودرو طبق برنامه روزانه که از طریق سیستم GPS به آن ارسال میشود موظف به بارگیری خاموش کننده ها از محل مورد نظر و تخلیه آن ها در محیط کارخانه میباشند.

Back To Top
با ما تماس بگیرید