Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/tiacom/domains/tiamsepahan.com/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/woocommerce/shipping/class-wc-shipping.php on line 174
skip to Main Content
Rate this post

کسانی که در ساختمان ها هستند و یا ساختمان دارند باید این موضوع را بدانند که به محض اینکه از کپسول های آتش نشانی خود استفاده کردند باید سیلندر را شارژ کنند. ( زمان مناسب برای شارژ کپسول آتش نشانی ).

در واقع شارژ کپسول آتش نشانی بلافاصله بعد از استفاده از آن باعث می شود اگر بعد از آن به خاموش کننده  احتیاج داشتید می توانید از آن استفاده کنید.

سیلندرهای  های آتش نشانی به وسیله حروف الفبای فارسی بر اساس مدلشون به دسته های مختلفی تبدیل می شوند .

می توانید با کنترل دسته آن که می تواند A  یا غیره باشد روند شارژ آن را بدانید .

که البته خاموش کننده های آتش برای این موضوع یک جدول دارند که می توانید با بررسی جدول نوع کپسول آتش نشانی را تشخیص بدهید.

زمان مناسب برای شارژ کپسول آتش نشانی

نحوه شارژ کپسول آتش نشانی

برای شارژ کپسول آتش نشانی لازم است ابتدا بدانید خاموش کننده شما ازچه مدل است و بعد از آن مواد باقی مانده داخل کپسول خود را خالی کنید و با ماده ای که کپسول حاوی آن بوده دوباره آن را پر کنید .

برای این کار نیاز به یک سری ابزارها دارید مثل پمپ باد و غیره که هزینه آن برای شارژ چند عدد کپسول آتش نشانی در ساختمان بسیار بالاست .

لذا پیشنهاد ما این است که موضوع را به افراد حرفه ای مثل ما بسپارید .

 شرکت ایمن تیام سپاهان در کمترین زمان و با به روزترین روش ها و استاندارهای لازم و مرغوب ترین نوع مواد ( پودر ، گاز co2 ، فوم  و … ) شارژ کپسول  آتش نشانی شما را انجام می دهد.

 

زمان مناسب برای شارژ کپسول آتش نشانی

زمان مناسب برای شارژ کپسول آتش نشانی

1- بلافاصله بعد از اینکه از کپسول های آتش نشانی خود استفاده کردید آنها را شارژ کنید احتیاط شرط عقل است.

 

2- بهتر است در فواصل منظم خاموش کننده های آتش را کنترل کنید که دقیقا مدت زمان های مشخص هستند . در صورت نیاز آنها را تخلیه و پر نمایید یا در صورت نیاز اگر ایراد فنی یا مکانیکی برای آنها ایجاد شده آنها را برطرف نمایید.

 

3- در مورد شارژ کپسول آتش نشانی بهتر است به دفترچه راهنمای همراه کپسول و پیشنهاداتی که کارخانه سازنده داده است هم توجه کنید.

 

هر بار که می خواهید شارژ  را انجام دهید بهتر است کاملا آن را تمیز کنید و بعد برای شارژ آنها اقدام نمایید .

به این روش در واقع شما همیشه کپسول هایی آماده دارید که می توانید از آنها استفاده کنید .

 

Summary
Provider Name
ایمن تیام سپاهان, Telephone No.40337400
Description
در واقع شارژ کپسول آتش نشانی بلافاصله بعد از استفاده از آن باعث می شود اگر بعد از آن به کپسول آتش نشانی احتیاج داشتید می توانید از آن استفاده کنید. کپسول های آتش نشانی به وسیله حروف الفبای فارسی بر اساس مدلشون به دسته های مختلفی تبدیل می شوند .
This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
با ما تماس بگیرید