Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/tiacom/domains/tiamsepahan.com/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/woocommerce/shipping/class-wc-shipping.php on line 174
skip to Main Content
5/5 - (85 امتیاز)

سیستم اطفاء حریق ig55

در سیستم اطفاء حریق ig55 ،  IG55 یک گاز بی اثر است ،  شامل ترکیبی از 50% آرگون  و 50% نیتروژن  که هر دو از گازهای جوی می باشند .

سیستم IG55 با پتانسیل  تخریب لایه اوزون صفر ، پتانسیل گرمایش جهانی صفر و طول عمر جوی صفر ، بهترین استانداردهای زیست محیطی را دارا می باشد.

بنابراین این سیستم اطفاء حریق ، راه حلی است برای شرکت هایی که سیاست های آگاهانه سازگار با محیط زیست را اتخاذ می کنند .

سیستم های اطفای حریق IG55 برای محافظت از اتاقهای کامپیوتری و مخابراتی ، دارایی های با ارزش ، مصنوعات گرانبها و اتاقهای بایگانی ایده آل می باشند . IG55 در سیلندرهای گاز فشرده می شود و کاملا خشک است.

 

 سیستم اطفاء حریق ig55

زمانی که تخلیه می شود بدون تراکم بوده و باعث صدمه دیدن تجهیزات حساس و بحرانی نمی شود . سیستم های IG55 ،  با 200 و 300 با فشار می تواند به صورت اتوماتیک و یا دستی تخلیه شوند.

این گاز از طریق شبکه لوله کشی شده در محیط حفاظت شده و از طریق نازلهای ویژه، تخلیه و پخش می شود.

 

سیستم IG55 از طریق کاهش اکسیژن محیط آتش را خاموش می کند. به منظور خاموش کردن آتش ، سطح اکسیژن باید به 14 درصد یا کمتر کاهش یابد. یک سیستم نرمال بسته به نوع منطقه خطر ، طوری طراحی می شود که که اکسیژن را بین 13.8 تا 12% کاهش دهد.

در شرکت ایمن تیام سپاهان خدمات نصب و راه اندازی سیستم اعلام و اطفاء حریق  IG55 ارائه می گردد.

سیستم IG55 برای محیط های زیر مناسب می باشد:

تجهیزات الکترونیکی و پردازش اطلاعات

عملیات کامپیوتری

تاسیسات مخابراتی

اتاق های تابلو برق (Switchgear Rooms)

اتاق های کنترل

موزه ها و بایگانی ها

محیط های کنترل سیگنال

 

Summary
خدمات آتش نشانی
Service Type
خدمات آتش نشانی
Provider Name
ایمن تیام سپاهان, Telephone No.40337400
Description
در سیستم اطفاء حریق ig55 ،  IG55 یک گاز بی اثر است ،  شامل ترکیبی از 50% آرگون  و 50% نیتروژن  که هر دو از گازهای جوی می باشند . سیستم IG55 با پتانسیل  تخریب لایه اوزون صفر ، پتانسیل گرمایش جهانی صفر و طول عمر جوی صفر ، بهترین استانداردهای زیست محیطی را دارا می باشد.
This Post Has 2 Comments
    1. سلام در سیستم های اطفاء حریق هر دوی گاز co2 و fm200 یک کارایی دارند ولی در سیستم های اطفاء حریق گازی هنگام عمل ، اگر افراد در محل باشند و دیر تخلیه کنند احتمال خفگی وجود دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
با ما تماس بگیرید