Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/tiacom/domains/tiamsepahan.com/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/woocommerce/shipping/class-wc-shipping.php on line 174
skip to Main Content
4.9/5 - (51 امتیاز)

در رابطه با موضوع قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی اولین نکته ای که لازم است بدانید این است که این قرارداد ها که فی ما بین طرفین یک معامله بسته می شود، صرفاً فقط در ارتباط با موضوع شارژ سیلندر نیستند.

برای مثال وقتی شما با یک شرکت بابت تامین قطعات و تجهیزات ایمنی و اطفاء حریق قرارداد می بندید ، به عبارتی کارایی آن برای انجام خدمات ایمنی ، آتش نشانی و فروش و شارژ کپسول آتش نشانی می باشد.

قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی

 

قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی

در یک طرف قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی صاحبان خاموش کننده های آتش هستند  ودر دیگر طرف قرارداد ، کارگاه ها و مراکز مجاز شارژ کپسول های آتش نشانی می باشند .

شرکت ایمن تیام سپاهان با دارا بودن مجوزهای لازم از مراجع زیربط و به کارگیری نیروهای متخصص و متبحر، آماده ارائه انواع خدمات آتش نشانی از جمله شارژ کپسول های آتش نشانی و تست هیدرواستاتیک انواع سیلندرها به شما عزیزان می باشد.

برای دریافت انواع خدمات ایمنی این شرکت با شماره های 02140337400 ،02140334700 و 36845060 تماس حاصل بفرمایید.

 

در تصویر ذیل نمونه قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی را مشاهده میکنید :

 

قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی

در این نوع قرارداد های خدمات ایمنی و آتش نشانی ، شرکت ها و مراکز مجاز ، موظف هستند از تجهیزات و سیستم‌ های معتبر و دارای تاییدیه از سازمان های مربوطه استفاده کنند.

یکی از نکات مهم در خصوص قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی این است که در رابطه با این که مفاد قرارداد به درستی اجرا شده یا نه آگاهی های لازم را به دست بیاورید.

بنابراین در ادامه به تشریح نکات ایمنی و لازم درارتباط با شارژ سیلندر های آتش نشانی  می پردازیم :

 

کنترل و تحویل کپسول آتش نشانی

 

ابتدا نوع سیلندرهایی که در قسمت های مختلف ساختمان، یا کارخانه، شرکت و یا کارگاه  قرارگرفته اند را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که هر کپسول در جای مناسب خود قرار گرفته باشد.

بیشتر بخوانید : استاندارد نصب کپسول های آتش نشانی

 

ظرفیت و یا به عبارت ساده تر وزن خاموش کننده آتش را باید چک کنید و این موضوع را در نظر داشته باشید که ظرفیت سیلندربا مقدار مواد قابل اشتعال و سوختنی در آن محیط متناسب باشد.

فشار تخلیه استاندارد ومناسب برای سیلندرهای آتش نشانی باید در حدود 100 PSI یا 7 اتمسفر باشد.

 

قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی

طول پرتاپ ماده خاموش کننده در خاموش کننده های آتش باید بین 2 تا 7 متر باشد که البته این عدد به عوامل مهمی بستگی دارد : مانند، گاز موجود درسیلندر آتش نشانی، نوع کپسول آتش نشانی واینکه درست شارژ شده باشد یا نه .

نکته اصلی که بعد از شارژ کپسول آتش نشانی باید در نظر داشت ، این است که همه موارد مربوط به سیلندر با مشخصات درج شده روی سیلندر باید هم خوانی داشته باشند .

همچنین باید سیلندرها و تجهیزات ایمنی دوره ای به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه بررسی شده  و از سلامت آنها اطمینان حاصل شود .

نکته بعدی که در این خصوص باید در نظر داشت این است که شرکت مورد نظر شما  در ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی تنوع داشته و گستره کاری آن وسیع باشد.

 

قرارداد شارژ کپسول آتش نشانی
انجام تست هیدرواستاتیک       سیلندر آتش نشانی

در این صورت شما میتوانید همه خدمات ایمنی مورد نیاز خود را از یک محل دریافت کنید و نیازی به مراجعه به شرکت های مختلف برای دریافت خدمات نیست.

در شرکت ایمن تیام سپاهان تمامی خدمات مربوط به شارژ و بررسی و بازدید از کپسول های آتش نشانی و تست هیدرواستاتیک و مشاوره و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق ، فروش قطعات و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی ارائه می گردد.

This Post Has 2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
با ما تماس بگیرید