skip to Main Content

کپسول های آتش نشانی بیوورسال ساخت کشور آلمان می باشند. که خاموش کننده ای بی نظیر با تکنولوژی  مدرن برای خاموش کردن آتش های پر حجم در فضای سه بعدی می باشد.

خاموش کننده های بیوورسال با قابلیت محصور کردن هیدروکربن ها آتش را بگونه ای مهار می کنند که در هنگام عملیات و پس ازآن محل خاموش شده امکان اشتعال مجدد را نخواهد داشت.

 

 

چگونه کپسول آتش نشانی بیوورسال آتش را مهار می کند؟

این خاموش کننده ها علاوه بر خنک کردن مواد سوختی با ایجاد لایه ای بر روی سطح آنها مانع از رسیدن اکسیژن شده  و بدین صورت آتش مهار می شود.

هنگامی که فوم داخل کپسول آتش نشانی بیوورسال حرارت می بیند. پروتئین های داخل آن دناتوره شده و شمای  فیزیکی آنها تغییر می کند.

و لایه ای با مقاومت حرارتی  خوب بر روی سطح ماده سوختی بویژه بر روی مایعات در حال اشتعال ایجاد می کند که از ورود اکسیژن به حریق جلوگیری کرده و باعث خاموش شدن آن می شود.

کپسول آتش نشانی بیوورسال

کاربرد کپسول آتش نشانی بیوورسال

کپسول آتش نشانی بیوورسال در سراسر جهان استفاده می شود و اثرات آنها مورد تایید قرار می باشد.

خاموش کننده بیوورسال برای هر دو نوع حریق A و B  مانند جامدات و مایعات قابل اشتعال نظیر کاغذ، پارچه، پلاستیک، چوب، روغن ها، گازوئیل و تینر قابل استفاده می باشد.

بهترین موارد  استفاده از کپسول آتش نشانی بیوورسال برای اطفاء حریق روغن ها می باشد.

زیرا بعد از خاموش شدن آتش باعث پاک سازی سریع  محیط از باقیمانده های آنها می شود.

بنابراین خاموش کننده بیوورسال درمکان هایی نظیر پالایشگاه ها ، پمپ بنزین ها ، فرودگاه ها ، انبارها و آتش نشانی ، جنگل ها و مراتع ، هتل ها ، مراکز گردش گری ، صنایع رنگ ، مترو و … قابل استفاده می باشد.

فروش انواع کپسول های آتش نشانی بیوورسال

Back To Top